ماشین عروس
زیبا ترین مدل های ماشین عروس + نکات تزئین ماشین عروس
ژانویه 1, 2018
آتلیه عروس
راهنمای انتخاب آتلیه عروس
فوریه 17, 2018

تالار به احتمال زیاد اولین و شاید مهم ترین مرحله در روند برگزاری مراسم عروسی شما است که باید چندین ماه قبل از مراسم آن را انتخاب و رزرو کنید.


مکان تالار عروسی

تالار مد نظر شما باید مسیری سر راست داشته باشد تا مهمانان برای پیدا کردن آن به مشکل نخورند و دیر به مراسم برسند یا حتی باعث اعصاب خوردی مهمانان شما شود  البته شما میتوانید کروکی مکان جشن رو هم برای مهمانان خود ارسال کنید. از طرفی هم نباید مسیر آن شلوغ باشد که مهمانان دیر به آن برسند و به این نکته هم توجه کنید که اگر مسیر شلوغ باشد ممکن است حتی خود شما هم به مراسم به موقع نرسید.

ارتفاع سقف

بلند بودن سقف از این جهت اهمیت دارد که فضا برای مهمانان شما دلگیر نباشد.

زیبایی و کیفیت میز و صندلی ها

مهمانان شما قرار است مدت زیادی بر روی این صندلی ها و سر میز ها بشینند برای همین تمیز بودن و زیبا بودن میز ها و صندلی ها اهمیت زیادی دارند و قطعا دیدن لکه ای بر روی میز یا صندلی خاطره ی خوبی برای مهمانان شما به جا نخواهد گذاشت.

سرویس های بهداشتی

مهمترین نکات در مورد سرویس های بهداشتی نزدیک بودن آنها به سالن مهمانان و تمیز بودن آنها است البته تعداد سرویس ها هم با اهمیت است.

قیمت تالار عروسی

قبل از هر چیز با خودتان حساب کتاب کنید که برای تالار چه مقدار میتوانید هزینه کنید.

در لبست زیر چن نمونه از هزینه های عمومی را نام بردیم

ورودی تالار

شام و پذیرایی

گروه موسیقی

خدمات

مالیات بر ارزش افزوده

تزئینات

البته این ها بخشی از هزینه ها است که عموما ضروری است و بسیاری هزینه های متغیر دیگر وجود دارد

ظرفیت

برای این امر اول باید تعداد مهمانان خود را در نظر بگیرید ، زیرا اگر فضا برای مهمانان کم باشد آنها جایی برای نشستن ندارند و اگر هم فضا بیش از حد زیاد باشد مهمانان بیش از حد جدا می نشینند.البته به کارکنان بگویید که صندلی اضافه آماده داشته باشند که اگر نیاز پیدا کردید برای شما بیاورند.

پارکینگ

میتوان گفت پارکینگ نیازی است که تقریبا تمام مهمانانتان به خصوص برای تالار های بیرون از شهر دارند ، علاوه بر جای پارک امنیت خودرو ها نیز مسئله ی بسیار مهمی است.

میز مخصوص عروس و داماد

شب عروسی شب عروس و داماد است و یک میز خاص برای آنها میتواند جلوه ی زیادی به مراسم بدهد و در فیلم و عکس های مراسم نیز ماندگار خواهد شد .البته احتمالا این میز هزینه های جداگانه ای برای شما دارد ولی بسیاری از مواقع هم به عنوان هدیه این میز برای عروس داماد به صورت ویژه تزئین میشود.

شام تالار و پذیرایی

معمولا هزینه ی شام عروسی به ازاری هر نفر محاسبه میشود که این هزینه از حدود 12 هزار تومان شروع و به بیش از 100 هزار تومان می رسد که عموما برای تالار های لوکس است.

بهتر است یکبار بدون هماهنگی به تالار بروید و بخواهید تا غذا را تست کنید بعد هم کمی رفتار کارکنان را زیر نظر بگیرید و با نحوه ی پذیرایی هم آشنا شوید. در کل یک بازدید داشته باشید تا خیالتان از آن راحت شود.

باغ عروسی

میتوان مهم ترین عامل در انتخاب باغ عروسی را موقعیت زمانی و وضعیت آب و هوا دانست ، مهمانان در هوای سرد و فضای باز باغ قطعا از جشن ما لذت نخواهند برد مگر با سیستم گرمایشی قوی

عکس تالار های عروسی

تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی تالار عروسی

مهم ترین عوامل انتخاب تالار
4.9 (98.95%) 19 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *