گیفت عروسی
گیفت عروسی ، هدیه ای برای مهمان ها
می 31, 2018

هدیه دادن حلقه ازدواج دختر و پسر به یکدیگر، رسمی دیرینه می باشد که در ایران و کشورهای دیگر این سنت استفاده شده و همیشه نشانه ای برای تعهد افراد به شمار می رفته است. همان گونه که گفته شد و می دانید این سنت مربوط به اقلیم خاصی نیست و تمام دنیا با کمی اختلاف رسوم این کار را انجام می دهند. حال به بررسی حلقه ازدواج هوشمند که تحولی در این عرصه است می پردازیم.


حلقه ازدواج هوشمند

امروزه تکنولوژی بر تمامی رشته ها و صنایع تاثیر گذاشته و باعث شده در تمامی آنها تغییرات و دگرگونی‌هایی به وجود آید. تغییرات گاها ظاهری اند و گاها کاربرد های جدید و متنوعی را به وسایل اضافه می نمایند. حلقه ازدواج هوشمند یکی از این وسایل است که با وجود سنتی بودن، با تکنولوژی ترکیب شده و وسیله ای قدیمی را با ویژگی های جدید و خاص در اختیار کاربران قرار می دهد. مطرح ترین نوع حلقه هوشمند منسوب به شرکت اچ بی رینگ است که به اختصار به ویژگی های آن اشاره می کنیم.

ویژگی های حلقه هوشمند

محصولی جدید با ویژگی های جدید که کاربردهای فراوان و جالبی نیز دارد از جمله توانایی های این حلقه می‌توان به توانایی ارسال ضربان قلب افراد برای همسرشان نام برد به این صورت که اگر یکی از افراد دو ضربه روی حلقه بزند ضربان قلب او گرفته شده و برای حلقه دیگر ارسال می شود و به این صورت هم فرد از ضربان قلب معشوقه خود با خبر می شود و هم میداند که معشوقه اش به یاد اوست. یکی دیگر از ویژگی‌های این حلقه این است که اگر یکی از طرفین حلقه را از دست خودش در بیاورد هشداری بر روی حلقه طرف مقابل تحت این عنوان ظاهر می شود که البته این توانایی امکان خاموش و روشن کردن را نیز دارد و زوجی که بخواهند می‌توانند آن را غیر فعال نمایند.

این مدل حلقه ها به وای فای و بلوتوث متصل می شوند و بدین ترتیب با یکدیگر در ارتباط اند. ظاهر این حلقه ها همانطور که در تصویر می بینید چندان ظریف و زیبا نیستند و کمی نا متعارف و غیر معمول اند و البته با توجه به جنسشان قیمت بسیار بالایی هم دارند زیرا از طلا ساخته نشده اند و با توجه به سایز و جنس بدنه قیمتی بین حدود 1000 تا 2000 دلار دارند. اما باید توجه نمود که این صنعت تازه اول راه است و باید ببینیم تکنولوژی چه توانایی ها و امکاناتی در آینده به حلقه های ازدواج اضافه می نماید و آیا این حلقه ها آنقدر زیبا و جذاب می شوند که جای حلقه های سنتی را بگیرند یا فقط جنبه ی فانتزی خود را حفظ می نمایند.نظر شما چیست؟

حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند حلقه ازدواج هوشمند

حلقه ازدواج هوشمند
5 (100%) 2 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *