آینه و شمعدان
فلسفه آینه و شمعدان
می 20, 2018
حلقه ازدواج هوشمند
حلقه ازدواج هوشمند
ژوئن 25, 2018

گیفت عروسی چیست ؟

گیفت عروسی هدیه ای است که عروس و داماد به نشانه ی یادبود جشن عروسیشان، در روز جشن عروسی به میهمانان خود می دهند. این هدیه های زیبا و به یاد ماندنی می توانند خاطره جشن عروسی شما را در بین دوستان و آشنایانتان تا سال ها زنده نگه دارند. این هدیه ها معمولاً کوچک و کم هزینه هستند و حتی خود عروس و داماد نیز می توانند در صورت تمایل خودشان اقدام به درست کردن گیفت عروسیشان بکنند. توجه کنید که گیفت ها باید زیبا یا کاربردی باشند، هدیه ای که نه ظاهری داشته باشد و نه استفاده ای، به سادگی دور انداخته می شود. در ادامه شما را با تعدادی از ایده های گیفت عروسی آشنا می کنیم.


گیفت گلدان

یک ایده ی بسیار جذاب و به یاد ماندنی برای گیفت عروسی می تواند گلدان کوچک گیاهان باشد. گل ها و گیاهان نماد زندگی و رویندگی اند و می توانند سمبل بسیار خوبی برای شروع یک زندگی جدید باشند. گلدان ها می توانند خانه ی دوستان و آشنایان شما را زیباتر و سرسبزتر کنند و همواره ازدواجتان را به آن ها یادآوری کنند. گیاهانی مانند کاکتوس که نگهداری از آن ها راحت است و عمر زیادی هم دارند گزینه ی بسیار مناسبی برای گیفت عروسی هستند. همچنین می توانید یک گلدان با بذر کاشته شده به میهمانانتان بدهید تا شادی جوانه زدن زندگی مشترکتان را با آن ها تقسیم کرده باشید.

گیفت عروسی گلدان گیفت عروسی گلدان گیفت عروسی گلدان گیفت عروسی گلدان گیفت عروسی گلدان

گیفت شمع

یکی دیگر از ایده های جذاب و رایج برای گیفت عروسی، شمع تزئینی است. این شمع های زیبا می توانند در هر جایی از خانه قرار بگیرند و علاوه بر قابل استفاده بودن در صورت نیاز، زیبایی و جلوه ی خاصی به محیط اطراف خود می دهند. شما می توانید شمع های زیبا خریداری کنید و بعد از اضافه کردن یک نوشته ی زیبا به آن، آن را به میهمانانتان بدهید یا می توانید شمع هایی که قرار است هدیه دهید را خودتان به سلیقه ی خودتان تزئین کنید.

گیفت عروسی شمع گیفت عروسی شمع گیفت عروسی شمع گیفت عروسی شمع

گیفت بطری

بله، بطری! شما می توانید بطری های کوچکی به میهمانانتان هدیه دهید که آن ها را پر از چیز های زیبا کرده اید! شما می توانید یک نوشته، گل خشک شده، سنگ، شن و ماسه، قهوه، نمک و حتی گیاه کوچکی را درون بطری های کوچکچ گذاشته و آن ها را به میهمانانتان هدیه دهید. این بطری ها از بسیار زیبا جلوه می کنند و می توانند یک یادگاری منحصر به فرد و خاص برای میهمانان شما باشند.

گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری گیفت عروسی بطری

گیفت کاردستی و اوریگامی

یک ایده ی بسیار جالب و منحصر به فرد برای گیفت عروسی، درست کردن کاردستی و اوریگامی است. اگر توانایی این را در خود و یا اطرافیانتان می بینید که به اندازه ی لازم کاردستی یا اوریگامی برای میهمانانتان درست کنید، در این کار شک نکنید! با این کار می توانید با هزینه ی کمی یک گیفت بسیار خاص به میهمانانتان بدهید! اوریگامی، نوعی از کاردستی است که در آن کاغذ را بدون بریدن و فقط با تا زدن به اشکال مختلف درمیاورند.

گیفت عروسی اوریگامی گیفت عروسی اوریگامی گیفت عروسی اوریگامی گیفت عروسی اوریگامی گیفت عروسی اوریگامی گیفت عروسی اوریگامی

گیفت مذهبی

اگر خانواده ای مذهبی دارید، می توانید به عنوان هدیه ی عروسیتان به میهمانانتان یک عدد قرآن کوچک یا دعا هدیه کنید. همچنین می توانید نشانی با اسامی مذهبی به دوستان و آشنایانتان بدهید. هدیه ی شما می تواند کتاب، لوح، جا سوئیچی و یا هر چیز دیگری باشد که عقاید شما را بازتاب می کند.

گیفت خوراکی

هر چند شاید خوراکی یک هدیه ی پایدار نباشد، اما قطعاً یک هدیه ی خوشمزه است! در عروسیتان می توانید از انواع شکلات ها، شیرینی ها، و خوردنی های مختلف به عنوان گیفت استفاده کنید. این گیفت ها ارزان هستند و تهیه ی آن ها هم راحت است، و البته خوشمزه هم هستند! ایده های زیادی برای خوراکی وجود دارند، روی آن ها فکر کنید.

گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی گیفت عروسی خوراکی

و… کلام آخر!

خودتان را محدود نکنید! فکر کنید، ایده بگیرید و پیاده کنید! برای گیفت عروسی بی شمار ایده ی جالب و جذاب وجود دارد، فقط کافی است وقت کافی برای آن بگذارید و بهترین و مناسب ترین را برای خودتان انتخاب کنید! امیدواریم که در این انتخاب هیجان انگیز موفق و خوشحال باشید!

گیفت عروسی گیفت عروسی گیفت عروسی گیفت عروسی گیفت عروسی گیفت عروسی

گیفت عروسی ، هدیه ای برای مهمان ها
5 (100%) 1 vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *