چگونه زیبا ترین دسته گل عروس را انتخاب کنیم؟

کارت عروسی قاتل یا مقتول
کارت عروسی هوشمند! قاتل کارت عروسی یا مقتول ؟!
نوامبر 5, 2017
ماشین عروس
زیبا ترین مدل های ماشین عروس + نکات تزئین ماشین عروس
ژانویه 1, 2018
نمایش همه
دسته گل عروس

در این مقاله سعی میکنیم تا به شما کمک کنیم زیباترین و مناسب ترین دسته گل عروس را برای خودتان انتخاب کنید و در عین حال نمونه هایی از زیبا ترین دسته گل های عروس را ببینید.

شاید گمان کنید مه دسته گل عروس مانند کارت عروسی یا متن کارت عروسی اهمیت ویژه ای ندارد اما از جلوه های زیبا و مهم مراسم عروسی است که مهمانان به آن توجه زیادی می کنند.


دسته گل عروس ، متناسب با لباس عروس

برای مثال دسته گل های کوچک مناسب زمانی هستند که شما علاقه دارید لباس شما بیشتر مورد توجه قرار گیرد. و گل های آویزان را زمانی انتخاب کنید که لباس شما دامن ساده ای دارد.

رنگ دسته گل

رنگ دسته گل عروس به عواملی مثل آرایش عروس یا رنگ پوست آن بستگی دارد برای مثال برای پوست های روشن نباید از دسته گل های بسیار تیره استفاده کرد زیرا باعث رنگ پریده به نظر آمدن عروس می شود. رنگ دسته گل عروس باید با رنگ آرایش عروس ست باشد.

گل های فصل بهترین انتخاب هستند

گل های فصل در عین حال که شادابی بیشتری دارند قیمت مناسب تری هم دارند و با وضعیت آب و هوایی زمان جشن عروسی شما سازگار تر هستند. مثال هایی از گل های مناسب هر فصل برای شما در زیر آورده شده

بهار : لاله و نرگس

تابستان : رز

پاییز : زنبق

زمستان : نیلوفر

مقاومت گل ها را در نظر بگیرید

دقت کنید که دسته گل عروس شما باید ساعت ها شاداب بمانند بدون اینکه به آن آبی برسد و اگر گلی انتخاب کنید که مقاوم نباشد هر چقدر هم که زیبا باشد بعد از زمانی کوتاه پژمرده شده و دیگر زیبایی خود را از دست میدهد.گل هایی مانند رز ها و لیلیوم های هلندی یا ارکیده از مقاومت خوبی برخوردارند.

دسته گل عروس باید خاطره انگیز باشد

گل هایی انتخاب کنید که برای شما خاطره انگیز باشند مانند گلی که در قرار اول از همسرتان هدیه گرفتید یا گل محبوب دوران کودکی خود یا… به این شکل دسته گل عروس شما حس بسیار زیبایی به شما میدهد.

از چندین گل در دسته گل خود استفاده نکنید

مدتی است که استفاده از گل های متنوع در دسته گل عروس تقریبا از مد افتاده و استفاده از یک نوع گل باعث شیک شدن آن میشود. فراموش نکنید که ساده بودن خیلی اوقات زیباترین حالت است مانند دسته ای از لاله های قرمز

تاج گل برای ساقدوش ها

دسته گل برای ساقدوش ها زیاد مناسب نیست و بهتر است برای آنها تاج عروس انتخاب کنید ، گلی ظریف که اونها در موی خود قرار دهند مانند غنچه های زیبای گل ها

گل برای داماد

گلی کوچک که با کت و شلوار داماد ست باشد و دور آن یک روبان زیبا بسته شود تا داماد آنرا روی کت خود قرار دهد می تواند استایلی خاص و شیک را برای داماد به وجود آورد این گل میتواند گل زنبق ، آفتاب گردان یا هر گل کوچک زیبای دیگری باشد.

دسته گل عروس خود را دور نیاندازید

دسته گل عروس برای شما بسیار خاطه انگیز است و میتواند همیشه شما را به یاد روز زیبای عروسیتان بیاندازد و از طرفی هم هزینه ی زیبادی برای آن پرداخت کردید به همین علت میتوانید گل هایی را انتخاب کنید که بشود آنهار را بعد از استفاده در روز جشن خشک کرد این گل ها عموما گلبرگ های ضخیمی ندارند و ظریف هستند. بعد از خشک کردن گل ها میتوانید استفاده های زیادی از آنها کنید مثل تزیین خانه یا … ، گل های سوسن ، زنبق ، بنفشه ، رز  و ارکیده یا داوودی میتوانند انتخاب های خوبی برای خشک کردن باشند.

گل های میزهای مهمانان عروسی

در مرحله اول از هزینه های زیاد اجتناب کنید و دسته گل های روی میز ها رو با گل عای زیبای ارزان قیمت پر کنید و فقط در وسط آن از گلی خاص استفاده کنید .

نکته ی دیگری که قابل توجه است این است که اگر گلدان گل های روی تمام میز ها یکسان باشد باعث می شود که مهمانان خسته شوند البته گل های ورودی و میز عروس و داماد و میز مهمانان را با یک مدل واحد اما در اندازه های متفاوت توجه داشته باشید که در عین حال باید با هم هماهنگی هم داشته باشند تا باعث بی نظمی در چیدمان نشود.

مدل دسته گل عروس

در زیر چندین عکس دسته گل عروس رو که به نظر ما زیبا بودند براتون جمع آوری کردیم .

دسته گل عروس آفتاب گردان دسته گل عروس بنفش دسته گل عروس رز دسته گل عروس قرمز دسته گل عروس آفتاب گردان دسته گل عروس رز دسته گل عروس آویز دسته گل عروس آویز دسته گل عروس رز دسته گل عروس رز دسته گل عروس بنفش دسته گل عروس صورتی دسته گل عروس بنفش دسته گل عروس زنبق دسته گل عروس رز دسته گل عروس آبی دسته گل عروس صورتی دسته گل عروس آویز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *