چگونه زیبا ترین دسته گل عروس را انتخاب کنیم؟

کارت عروسی قاتل یا مقتول
کارت عروسی هوشمند! قاتل کارت عروسی یا مقتول ؟!
نوامبر 5, 2017
ماشین عروس
زیبا ترین مدل های ماشین عروس + نکات تزئین ماشین عروس
ژانویه 1, 2018

دسته گل عروس یکی ازجنبه های زیبای مراسم عروسی است ویکی از راه های موجود برای افزایش این زیبایی استفاده از دسته گل های ابشاری است قدیمی یا جدید بودن ان نیز زیاد اهمیتی ندارد زیرا این مدل دسته گل همیشه جذاب و فوق العاده بوده و هست.


دسته گل عروس دسته گل عروس

دسته گل عروس ، متناسب با لباس عروس

برای مثال دسته گل های کوچک مناسب زمانی هستند که شما علاقه دارید لباس شما بیشتر مورد توجه قرار گیرد. و گل های آویزان را زمانی انتخاب کنید که لباس شما دامن ساده ای دارد.

رنگ دسته گل

برای رنگ دسته گل عروس هیچ اجباری وجود ندارد و با توجه به مد بودن رنگ های ملیح وکم رنگ وترکیبی برای دسته گل عروس ممکن است بعضی این ترکیب را دوست نداشته باشند و بخواهند مطابق سلیقه خودشان دسته گل را انتخاب کنند عروس خانم های رمانتیک احتمالا دسته گل های صورت ملیح را می پسندند.

گل های فصل بهترین انتخاب هستند

گل های فصل در عین حال که شادابی بیشتری دارند قیمت مناسب تری هم دارند و با وضعیت آب و هوایی زمان جشن عروسی شما سازگار تر هستند. مثال هایی از گل های مناسب هر فصل برای شما در زیر آورده شده

بهار : لاله و نرگس

تابستان : رز

پاییز : زنبق

زمستان : نیلوفر

بهترین دسته گل های رز عروس

گل رز همیشه طرفدارای خاص خودش را دارد و همه ی رنگ های ان زیباست و هر کدام چشمگیری خاصی دارد و پیشنهاد ما ترکیب ان باگل های مناسب فصل است که اینجوری زیبایی شما را تکمیل می کند ولی در کل الان دسته گل هایی با رنگ های ملیح و ملایم و ترکیبی مد شده و تقریبا مورد پسند اکثریت است.

دسته گل عروس دسته گل عروس

مقاومت گل ها را در نظر بگیرید

دقت کنید که دسته گل عروس شما باید ساعت ها شاداب بمانند بدون اینکه به آن آبی برسد و اگر گلی انتخاب کنید که مقاوم نباشد هر چقدر هم که زیبا باشد بعد از زمانی کوتاه پژمرده شده و دیگر زیبایی خود را از دست میدهد.گل هایی مانند رز ها و لیلیوم های هلندی یا ارکیده از مقاومت خوبی برخوردارند.

دسته گل عروس باید خاطره انگیز باشد

گل هایی انتخاب کنید که برای شما خاطره انگیز باشند مانند گلی که در قرار اول از همسرتان هدیه گرفتید یا گل محبوب دوران کودکی خود یا… به این شکل دسته گل عروس شما حس بسیار زیبایی به شما میدهد.

رابطه ناخن با دسته گل عروس

با اینکه ناخن قسمت بسیار کوچکی از بدن را در برگرفته ولی زیبایی به خصوص در روز عروسی بسیار قابل اهمیت است دسته گل عروسی نیز بخش کوچکی از مراسم است ولی بسیار مهم است حالا اگر این دو با یکدیگر هماهنگ وست شوند زیبایی شان چند برابر می شوند.

 

تاج گل برای ساقدوش ها

دسته گل برای ساقدوش ها زیاد مناسب نیست و بهتر است برای آنها تاج عروس انتخاب کنید ، گلی ظریف که اونها در موی خود قرار دهند مانند غنچه های زیبای گل ها

گل برای داماد

گلی کوچک که با کت و شلوار داماد ست باشد و دور آن یک روبان زیبا بسته شود تا داماد آنرا روی کت خود قرار دهد می تواند استایلی خاص و شیک را برای داماد به وجود آورد این گل میتواند گل زنبق ، آفتاب گردان یا هر گل کوچک زیبای دیگری باشد.

دسته گل عروس خود را دور نیاندازید

دسته گل عروس برای شما بسیار خاطه انگیز است و میتواند همیشه شما را به یاد روز زیبای عروسیتان بیاندازد و از طرفی هم هزینه ی زیبادی برای آن پرداخت کردید به همین علت میتوانید گل هایی را انتخاب کنید که بشود آنهار را بعد از استفاده در روز جشن خشک کرد این گل ها عموما گلبرگ های ضخیمی ندارند و ظریف هستند. بعد از خشک کردن گل ها میتوانید استفاده های زیادی از آنها کنید مثل تزیین خانه یا … ، گل های سوسن ، زنبق ، بنفشه ، رز  و ارکیده یا داوودی میتوانند انتخاب های خوبی برای خشک کردن باشند.

گل های میزهای مهمانان عروسی

در مرحله اول از هزینه های زیاد اجتناب کنید و دسته گل های روی میز ها رو با گل عای زیبای ارزان قیمت پر کنید و فقط در وسط آن از گلی خاص استفاده کنید .

نکته ی دیگری که قابل توجه است این است که اگر گلدان گل های روی تمام میز ها یکسان باشد باعث می شود که مهمانان خسته شوند البته گل های ورودی و میز عروس و داماد و میز مهمانان را با یک مدل واحد اما در اندازه های متفاوت توجه داشته باشید که در عین حال باید با هم هماهنگی هم داشته باشند تا باعث بی نظمی در چیدمان نشود.

مدل دسته گل عروس

در زیر چندین عکس دسته گل عروس رو که به نظر ما زیبا بودند براتون جمع آوری کردیم .

دسته گل عروس آفتاب گردان دسته گل عروس بنفش دسته گل عروس رز دسته گل عروس قرمز دسته گل عروس آفتاب گردان دسته گل عروس رز دسته گل عروس آویز دسته گل عروس آویز دسته گل عروس رز دسته گل عروس رز دسته گل عروس بنفش دسته گل عروس صورتی دسته گل عروس بنفش دسته گل عروس زنبق دسته گل عروس رز دسته گل عروس آبی دسته گل عروس صورتی دسته گل عروس آویز

چگونه زیبا ترین دسته گل عروس را انتخاب کنیم؟
4.7 (94.55%) 22 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *